Kontakt oss

Ansatte

Aslak Rønneseth

Pastor
aslak@vineyard.no

Elsabet Sørby

Daglig leder
Administrasjonsleder
elsabet@vineyard.no

Andreas Sørby

Prosjekt: menighetsutvikling
andreas@vineyard.no

Områdeledere

Ellen M. Nerheim

Områdeleder: Lovsang
ellen@vineyard.no

Sonja Myhr Atkinson

Interimleder: Barn og Unge
sonja@vineyard.no

Ingrid Svagård

Ledere for Smågrupper, Omsorg og Forbønn

Einar Svagård

Ledere for Omsorg og Forbønn
einar.svagard@vineyard.no

Lederteam

Epost til hele lederteamet:
lederteamet.oslo@vineyard.no

Tom Atkinson

Koordinator

Per Kristian Sbertoli

Kathrine Sbertoli

Ingrid Svagård

Aslak Rønneseth

Elsabet Sørby

Andreas Sørby

TILSYNSRÅDET

Tilsynsrådet fører tilsyn med Hovedpastor. De har fokus på Hovedpastors utøvelse av rollen, forkynnelse og teologiske retning, oppfølging av visjon, fremdrift og handlingsplaner, livsførsel og funksjonstid, samt sammensetning av Hovedpastors Lederteam. Eventuelle henvendelser fremføres gjerne både muntlig og skriftlig til:

Epost: tr.oslo@vineyard.no

Jens Haga

Leder

Kristine Eiken Sortland

Brynjar Haug

Styret

Styret i Oslo Vineyard har ansvaret for økonomi, bygg, personale og juridiske forhold.

Epost: styret.oslo@vineyard.no

Øyvind Hov

Styreleder

Bente Bugelmeyer

Ingrid Svagård

Richard Monster

Svein Martin Lid

Kjersti Melkersen

Vara

Anne Schow

Vara

Go top